S2 : Son Silah İndir (MMOFPS)

Yazar Admin 16 Haziran 2012 Cumartesi 0 yorum
S2: SON SİLAH
Joygame Türkiye üzerinde yeni online oyunları yayına almaya devam ediyor. S2 : Son Silah wolfteam benzeri bir online fps oyunudur. Haziran ayının ilk günlerinde kapalı beta sunucularını açarak bütün oyunculara oynama imkanı sundu. Oyundaki asıl amaç ise Sokaklarda dehşet saçan çetelere karşı bir savaş vermek oluyor. Bunu yaparken özel timde yer alıyor ve bütün yeteneklerinizi kullanıyorsunuz.
S2 : Son Silah oyunu MMOFPS kategorisine yeni bir soluk getirdi. Kore’de Sudden Attack 2 olarak da bilinen oyun grafiksel açıdan çok farklı bir motor kullanıyor. Bu oyunu oynadıktan sonra, günümüzde oynadığımız oyunlar artık ebemizin döneminden kalma gibi gelecek.
gezginlertamindir editörleri olarak oyunu indirdik, oynadık ve ilk inceleme notlarımızı edindik. Öncelikle oyunun boyutu 387mb civarlarında. İlk olarak indirirken boyutu diğer mmofps oyunlara oranla düşük olduğu için ön yargılı olduk. Oyun kısa süre içerisinde indi ve joygame üyeliğimiz ile oyuna ilk girişimizi yaptık. Oyunun karakter ve sunucu odaları paneli wolfteam oyununa çok benzemesine rağmen arayüzü daha hoş ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmış. Daha sonra merak içerisinde ilk boş gördüğümüz oyun odasına girdik. Oyunu açtığımızda klasik olarak wolfteam ve point blank beklentilerimiz vardı. Süre gelen 5 saniye içerisinde beklentilerimiz  tam anlamıyla kaybolup bambaşka bir oynayış tarzı içerisinde olduğumuzu anladık. Oynayış tarzını ciddi oranda farklı ve çok başarılı bulduk. Sizlerde hemen oyunu indirip deneyebilirsiniz.
indir
Linkler için sağdaki botuna tıklayınTümünü SeçGizle
Resimler
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Orijinal boyut için bu çubuğa tıklayınız. (1024x576px)
S2 : Son Silah
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Orijinal boyut için bu çubuğa tıklayınız. (1920x1080px)
S2 : Son Silah
İLGİLİ ARAMALAR : S2 : Son Silah İndir (MMOFPS) torrent,S2 : Son Silah İndir (MMOFPS) gezginler,S2 : Son Silah İndir (MMOFPS) full tek link,S2 : Son Silah İndir (MMOFPS) bedava crack


Hiç yorum yok: