Fifa 13 Full İndir

Yazar Admin 23 Kasım 2012 Cuma 0 yorum

Oyun Hakkında: Şu sıralar oyun sever kitle kıpır kıpır adeta. Özellikle spor oyunu tutkunlarının en sevdiği aylardayız. Neden derseniz futbol oyunlarının demoları yayınlanmış ve artık oyunun çıkmasına çok az kalmıştır. Yeni özellikler , grafikler, transferler, oyun motorları vs hepsi başlı başına heyecan sebebidir. Bir futbol oyununda oyuncunun topla girdiği en önemli atraksiyon şüphesiz ilk dokunuştur. Topun geliş açısı, yüksekliği, hızı, oyuncunun pozisyonu, hareket anı, rakip oyuncularla durumu vs… gibi bir çok faktörden etkilenebilen ilk dokunuş kontrolü gerçekçi bir oyun için oldukça önemlidir. Fifa 2013yılı için oldukça iddialı. Bu faktörlerin hepsinde tüm gerçekliği sağlamaya çalışacaklarını söylüyorlar.
Şüphesiz Fifa Ea Sports’un desteğiyle yılların birikimine sahip bir futbol oyunu. Bu devirde kulanıcıları tatmin etmek ise gerçekten çok zor. En ufak bir açığın bile olsa kısa sürede bunu bulup sizin yüzünüze çalmaya muktedirler. Lakin Fifa 13konusunda kendine epey güveniyor. Player Impact Engine ile uzun vadede büyük başarılar bekliyor. Tabi biz oyuncularda. Onlar ne kadar başarılı olurlarsa biz de o kadar keyif alırız.
Kurulum : Oyun diğer oyunlar gibi normal bir şekilde kurulmaktadır. Crack işlemi yapıldıktan sonra oyuna girmek için tüm internet bağlantınızı kapatmanız gerekmektedir.
Fifa 13 Sistem Gereksinimleri :
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Core2Duo 2.4 GHz yada Eşdeğer AMD
Ram: 2 GB
Ekran Kartı: 256 MB
Gerekli Boş Alan: 5 GB 

FiFa 2013 Linkleri İndir Tek Tıkla ! 

Crack İndirmek İçin Tıklayınız . . . 


İlgili Aramalar : Fifa 13 Full İndir, Fifa 13 Full, Fifa 13 Full download, Fifa 13 indir, Fifa 2013 full indir, Fifa 13 Full İndir, Fifa son çıkan indir, Fifa 13 gezginler, fifa 2013 tamindir, Oyun Dowland, 

Hiç yorum yok: